XBODY چیست؟

ایکس بادی، تحولی در حوزه ی ورزش و تناسب اندام

XBODY چیست؟ امروزه کمتر کس از اهمیت و فواید ورزش و تناسب اندام بی اطلاع است ولی طبق آمارها تنها 21 درصد از مردم ایران ورزش می کنند. مسائلی از قبیل کمبود وقت، تنبلی، طولانی بودن زمان نتیجه گیری و ترس از اسیب دیدگی های ورزشی را می توان علت اصلی ورزش نکردن 79درصد جامعه دانست. ایکس بادی با ترکیب تمرینات ورزشی سنتی و تکنولوژی های اثبات شده در حوزه ی فیزیوتراپی ، به راهکاری موثر دست یافته که عوامل بازدارنده فوق را رفع نموده.

ایکس بادی چیست؟

ورزشکار با مراجه به مراکز ایکس بادی و پوشیدن جلیقه ی مخصوص، که 90 درصد عضلات بدن را پوشش می دهد، با نظارت مربی حرکات ورزشی ساده ای را انجام می دهد. دستگاه ایکس بادی این امکان را به مربی می دهد که مشخص کند دقیقا کدام عضلات ورزشکار و با چه هدفی فعال و تقویت شوند. از جایی که در ایکس بادی تمام عضلات بدن همزمان به کار گرفته می شوند، زمان لازم برای تمرین کل بدن، به 20 دقیقه کاهش یافته است.در حالی که در ورزش های سنتی این زمان تنها برای تمرین دادن یک گروه عضلاتی مورد نیاز است. این تکنولوژی دستوراتی که منجر به تقویت عضلات می شوند را شبیه سازی می کند و در واقع از طریق سرعت بخشیدن و بهینه کردن مکانیزم طبیعی بدن موجب تسریع نتیجه گیری می شود. تمرینات ایکس بادی در واقع از اصول فیزیوتراپی نشات گرفته و از المپیک سال 1968 توسط ورزشکاران حرفه ای استفاده می شده. موسسات مختلف مثل FDA آمریکا، ایمن بودن این متد تمرینی را بررسی کرده اند و ان را به عنوان یک متد ورزشی استاندارد پذیرفته اند.

 

کانال های متعدد برای پوشش دهی تمام عضلات

ایکس بادی دستگاهی حرفه ای است که با 12 کانال تخصصی و تفکیک شده تمام عضلات بدن را پوشش می دهد. پوشش دهی مجزا و تمرکزی بر روی عضلات شکم، پهلو و پشت در کنار کانال های باسن، داخل ران، بیرون ران، پشت ران و سرشانه در دستگاه ایکس بادی فراهم شده که زمینه ساز تمرکز بر اهداف خاصی مثل کاهش سایز دور کمر، باسن و بالای ران می باشد. این ویژگی منحصر به فرد دستگاه ایکس بادی یکی از عوامل اقبال بازار کاهش سایز به این تکنولوژی بوده است.

تمرینات گروهی

اجرای تمرینات گروهی با استفاده از ایکس بادی یک متد انقلابی جدید برای افزایش ظرفیت و درامد است، که در تمام مراکز تمرینی قابلیت اجرا دارد.

در تمرینات گروهی این گزینه وجود دارد که هر شش نفر با برنامه ی طراحی شده یکسان، یا برنامه ی اختصاصی برای هر فرد تمرین کنند.

فواید و مزایای ورزش ایکس بادی

هر 20 دقیقه، یک قدم بزرگ به سمت هدف

  • کاهش درصد چربی و سایز بدن در زمان کوتاه
  • تقویت عضلات و فرم دهی بدن
  • درمان سلولیت و خون رسانی سطح پوست
  • اقزایش سوخت و ساز بدن
  • ارتقای سطح آمادگی جسمانی

Leave A Comment

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است Privacy PolicyوTerms of Use.

من با این شرایط موافق هستم.

Create your account